16 listopada 2022

TRM24.pl – trening, aktywne życie i sporty wodne

Dowiedz się więcej o ćwiczeniach na siłowni, aktywnym trybie życia czy sportach wodnych. Kliknij, sprawdź, zanurz się w naszych materiałach!

W co się spakować na siłownię?

2 min read

Pakowanie się zawsze sprawia problemy i trzeba wyrobić swój własny system, żeby skrócić czas. I przede wszystkim – wiedzieć, co zabrać, żeby rzeczywiście się przydało. Nie chodzi jedynie o spakowanie się na podróż, dziś spróbujemy stworzyć niezbędnik dla każdego, kto wybiera się na siłownię!

Przede wszystkim wypisz rzeczy, których będziesz potrzebować – niezależnie od pogody będą to na pewno strój sportowy, sportowe czyste buty, ręcznik (koniecznie!), woda, portfel, czasami kłódka, szczotka do włosów, podręczne kosmetyki. To taki zestaw podstawowy, jeśli wybieramy się tylko poćwiczyć! W co się spakować?

sportowa torba – wygodna sportowa torba jest na wagę złota! W niej bez problemu pomieścisz wszystkie potrzebne Ci rzeczy, przewiesisz przez ramię i gotowe! Obecnie na rynku są dostępne modele we wszystkich kolorach i fasonach, jakie tylko możesz sobie wymarzyć, więc na pewno znajdziesz taką, która będzie wpasowywała się w Twój gust i zapotrzebowanie.

plecak – jest również wygodną opcją, zwłaszcza, jeśli jedziesz na rowerze. Nawet zwykły, „szkolny” kilkunastolitrowy plecak wystarczy, żeby zmieścić podstawowe rzeczy.

saszetka biodrowa – to idealna rzecz, jeśli zależy Ci na tym, by nic nie dźwigać. Oczywiście, zmieści jedynie telefon, portfel czy batonika energetycznego, ale podczas ćwiczeń nie będziesz musiał jej nigdzie zostawiać i martwić się, że ktoś coś ukradnie. Saszetka biodrowa to świetna opcja na ćwiczenia na zewnątrz, np. w siłowni na powietrzu, takiej, która jest dostępna bezpłatnie na niektórych placach zabaw!

sportowy portfel – kobiety mają skłonność do używania portfeli wielkości małej torebki, a w portfelu mężczyzny znajdzie się dosłownie wszystko, od paragonów z zeszłego roku do zdjęć ukochanej babci. I o ile takie przedmioty mają ogromną wartość sentymentalną i ogólnie są bardzo osobiste, o tyle biorąc je w podróż bądź na siłownię, są po prostu… niepraktyczne. Mały, kolorowy portfel z materiału, który w łatwy sposób upierzesz, świetnie sprawdzi się w podróży! Schowasz w nim wszelkie karty kredytowe czy karnety, drobniaki na tramwaj i … to wystarczy.

Jeśli nie masz czasu na włóczenie się po sklepach i kompletowanie wyposażenia sportowego osobiście, warto poszukać toreb czy saszetek na sprawdzonych stronach internetowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.